E-TİCARET
iKiBiR Teknoloji A.Ş., Tacirnet’in Güney Marmara ana distribütörü olarak Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Eskişehir, Yalova, Kütahya, Afyon, Bilecik, İzmit ve Adapazarı’nda hizmet vermektedir.

Neden E-Ticaret
Ürün ve hizmetlerinizi 7 gün 24 saat satabileceğiniz, semt ya da şehir gözetmeksizin herkese alışveriş imkanı sunmak istediğiniz, kredi kartına taksitlendirme yapıp ödeme kolaylığı sağladığınız bir mağazaya ihtiyaç duyuyorsanız e-ticaret sistemine göz atmanızda fayda var.

Neden Tacirnet
TacirNet E-Ticaret Yazılımı ile, işlevsel ve yönetimi kolay, müşteri odaklı bir online mağazaya sahip olacaksınız. Excel, xml gibi farklı şablonlardan toplu ürün güncellemelerinizi yapıp zamandan kazanacak, teknik bilgiye ihtiyaç duymadan almış olduğunuz e-ticaret yazılımınız ile sürekli güncel kalacaksınız. TacirNet E-Ticaret Yazılımı Arama motorlarına uygun alt yapısının yanı sıra en makul trafik ücretlerini de içinde barındırır. Uygulaması ve bakımı en hızlı olan yazılımınız ile arama motorlarına en uygun HTLM yapısı, HTML5, CC3, jQuery ile harikalar yaratın. Türkiye’nin en hızlı Linux sunucularında yüksek güvenlikli koruma imkanı ile saldırılardan korunun. 7/24 Teknik Destek hizmetimizden yaralanıp, ücretsiz haftalık eğitimlere katılıp sanal mağazanızı geliştirin. Google, NASA ve Youtube gibi Python yazılım dilini kullanan TacirNet ile rakiplerinize fark atın. Koşulsuz Para iade garantisi ile ürünümüzü 2 hafta boyunca deneyin. TacirNet paket fiyatları aşağıda listelenmiştir;

iKiBiR Teknoloji A.Ş.
Adres: İhsaniye Mh. FSM Bulvarı No:58/A Kat:6 Daire:12 Nilüfer/BURSA
Telefon: 0 224 413 36 97   GSM: 0 507 475 65 44
E-Posta: bilgiikibir.com
Tüm Hakları Saklıdır. © 2012